O nas

Nowoczesne Apartamenty Media Park zlokalizowane są na Pradze Południe w Warszawie, 7 km od centrum miasta oraz 3 km od centrum kongresowego MT Poland. Oferują w pełni wyposażone studia i apartamenty z bezpłatnym szybkim WiFi, częścią wypoczynkową i biurkiem.

Do dyspozycji Gości oddajemy 58 w pełni wyposażonych jednostek mieszkalnych na wynajem krótko oraz długoterminowy. Studia oraz apartamenty urządzone są tak, aby zapewnić komfortowy wypoczynek dla osób podróżujących w celach biznesowych jak i turystów indywidualnych.

Każdy apartament wyposażony jest w aneks kuchenny, część dzienną, sypialnię oraz prywatną łazienkę z wanną. Obiekt zapewnia pościel i ręczniki.

Goście mogą swobodnie korzystać z obsługi recepcyjnej przez 24h.

O nas
Wyposażenie

Wyposażenie

W każdym apartamencie znajduje się:

W ramach dodatkowych usług Media Park oferuje śniadania w godzinach 7:00-11:00, serwowane w restauracji "Zielone Krzesła". Restauracja mieści się 150 metrów od obiektu. Istnieje możliwość dostarczenia śniadania bezpośrednio do apartamentu.

Za dodatkową opłatą można zamówić dostawkę dla dziecka.

W naszej ofercie posiadamy wynajem naziemnych oraz garażowych miejsc parkingowych

W przypadku pobytów dłuższych niż 7 dni oferujemy cotygodniowe bezpłatne sprzątanie. Zapewniamy obsługę recepcyjną w godzinach 24h.

Organizujemy dodatkowo płatne transfery z lotniska.

Apartament <br>Studio

Apartament
Studio

1-4 osoby 37m2

Apartamenty Studio bez balkonu znajdują się na parterze lub 4. piętrze. Apartament Studio składa się z jednego pokoju, aneksu kuchennego i łazienki.

Czytaj więcej

Apartament Studio Deluxe

1-4 osoby 40m2

Apartamenty typu Studio Deluxe z balkonem mieszczą się na wyższych piętrach. Posiadają jeden pokój z wydzieloną częścią sypialną, aneks kuchenny oraz łazienkę.

Czytaj więcej
Apartament Studio Deluxe
Apartament z 1 sypialnią

Apartament z 1 sypialnią

1-4 osoby 41m2

Apartamenty z 1 sypialnią i balkonem znajdują się na wyższych piętrach. W ich skład wchodzi salon, oddzielna sypialnia, aneks kuchenny i łazienka.

Czytaj więcej

Apartament z 1 sypialnią Deluxe

1-6 osób 82m2

Apartamenty z 1 sypialnią Deluxe mają po 2 balkony. Znajdują się na wyższych piętrach i składają się z salonu, oddzielnej sypialni, kuchni i łazienki.

Czytaj więcej
Apartament z 1 sypialnią Deluxe